Raktų programavimas Vilniuje 
Skambinti meistrui: +370 648 12 797

Automobilių raktų pririšimas Vilniuje 

Automobilių raktelių programavimas be profesionalo pagalbos nebus atliekamas kokybiškai, tad jeigu norite kokybės, kurios kaina nėra didelė – tokiu atveju Auto Spynų Meistras išties Jums pagalbos ranką, kuria pasinaudoti gali kiekvienas. Automobilių raktų pririšimas labai kruopštus ir atsakingas darbas, kadangi net ir mažiausios klaidos gali trukdyti sistemai puikiai veikti.

Mašinų raktų programavimas gali būti atliekamas bet kokioms transporto priemonėms, tad jeigu Jums reikalinga ši paslauga – susisiekite su Auto Spynų Meistrų ir įsitikinkite paslaugų kokybe! Teikiame rakto pririšimo (prie centrinio) paslaugas visų markių automobiliams:

 • BMW rakto pririšimas;
 • Ford rakto pririšimas;
 • Volkswagen rakto pririšimas;
 • Opel rakto pririšimas;
 • Audi rakto pririšimas;
 • Toyota rakto pririšimas;
 • Nissan rakto pririšimas;
 • Renault rakto pririšimas;
 • Mazda raktų pririšimas;
 • Mercedes-benz raktų pririšimas;
 • Visų markių raktų pririšimas

Automobilių raktelių programavimas atliekamas pagal:

 • Pagal turimo rakto pavyzdį.
 • Pagal rakto kodo pavyzdį.
 • Pagal auto spynos pavyzdį.

Automobilių raktelių programavimas – būtinas

Rakto pririšimas prie imobilaizerio yra būtinas, kadangi tai pati geriausia transporto priemonės apsauga. Tik tinkamas automobilių raktų pririšimas gali garantuoti aukščiausio lygio saugumą. Ir nors gamintojai stengiasi kurti vis aukštesnės kokybės raktelius, kurie genda retai, tačiau, visgi, gedimų pasitaiko. Tokiu atveju Auto Spynų Meistras padės juos išspręsti, o Jūs – vėl sėkmingai naudositės savo transporto priemone.

Rakto pririšimo prie imobilaizerio kaina sviruoja priklausomai nuo kelių pagrindinių veiksnių. Pirmiausia – markė, kadangi Volvo pultelio pririšimas dažnai kainuoja pigiau nei Audi ar BMW. Taip pat, laiko tarpas, per kurį reikia atlikti paslaugas. Jeigu Jums reikalinga skubi pagalba – skambinti meistrui: +370 648 12 797. Vertėtų atkreipti daugiau dėmesio ir į tai ar Jums nereikalingos papildomos paslaugos, pavyzdžiui, naujas automobilio raktelio pagaminimas. Bet kuriuo atveju, susisiekus su mumis, gausite ne tik išsamius kainoraščius, tačiau ir atsakymus į Jums aktualus klausimus.

Jeigu norite, kad automobilio raktas visada būtų po ranka – siūlome pasidaryti atsarginę kopiją. Tokiu atveju pametus – turėsite pakaitinį, kuris bus pagamintas pagal esamą ir pririštas prie centrinio valdymo.

Automobilinių raktų programavimas atliekamas greitai ir pigiai, tad klientas visada laimi!

Atvykstame per 15-30min.

Skubus avarinis patalpų
ir automobilių atrakinimas.

Kvalifikuoti specialistai

Pas mus dirba tik kvalifikuoti specialistai.

Kokybės garantijos

Ilgalaikės garantijos, darbams ir spynoms.

Naujos kartos įranga

Mūsų įranga, nesugadina durų.

Atrakiname visas spynas!

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Bent vieną raktą atsargoje. Taip galėsite nuvykti į raktų gamybos bustinė ir pasigaminti antraji rakta. Antro rakto gamybą bus pigesne, negu pagaminti nuo nulio visus pametus automobilio raktus.

Skirtingi kiekvieno žmogaus poreikiai į brangesnės ar pigesnės spynelės – sudaro kainų kaitas. Spynelių yra didelis kiekis: jos yra skirtingų rūšių, skirtingų dydžių, bei skirtingo profilio, tad norint sužinoti tikslesnė kaina, prašome susisiekti asmeniškai.

Dažniausių atvėjų taip, tačiau viskas priklauso nuo profilio, bei apgadinimo. Tokių atvėjų, raktą reiktų pamatyti bustinėje, bei rastį atsakimą į klausimą – „Kodėl raktas galėjo lūžti?“. Tai gali būti tiesiog rakto nudylimo problėma, o gali būti spynėles gėdimo problema ar kitą.

Taip, vienas iš tokių alternatyvų yra gamintis rakta tik su imobilaizeriu (čipų), be nuotolinio valdymo pultelio.

Taip, visų raktų pametimo metų yra butinybė vykti prie automobilio. Kartais net kelis kartus.

Viskas priklauso nuo spynos stovio, jos tipo ir pnš. Tačiau, vieną kart užstrigus spynai, neatmetama galimybė jog užstrigs dar kart. Patartina keiti.

Visada yra bent menkiausias šansas, jog rakto pririšti nepavyks iš pirmo karto. Taip pat, tai gali būti susyjė su elektronikos gedimais automobilyje. Per mūsų sukauptos patirties laikotarpi, ne kartą teko automobilių savininkus nukreipti papildomai pas automobilių elektrikus.

Darbus atliekame ne tik Vilniuje ar Vilniaus rajonuose. Taip pat, važinėjame į tolesnės vietovės. Ne karta lankemės Druskininkuose, Širvintuose, Pabradejė ar net Kaune, tačiau lankomės ir kituose atokesnese vietovese. Dėl kainų ar kitos informacijos prašome kreiptis asmeniškai.