fbpx

APIE MUS

RaktaiBatai.LT yra moderni, šiuolaikiška įmonė.

Esame spynininkai (kitaip dar vadinami - raktininkai) aptarnaujantis klientų užrakinimo ir saugumo poreikius visame Vilniuje, bei už jo ribų. Naudojame šiuolaikišką įrangą, skubiai suteikiame mūsų paslaugos ne tik atrakinimo atvejais. Taip pat siūlome kokybiškas spynas, bei jų keitimą visiems norintiems apsaugoti savo vietą nuo nekviesto įsilaužimo.

Turėdami virš 15 metų patirtį galime drąsiai teigti, kad įgijome reikiamą praktinė patirti saugant žmones, bei jų savybes. Platus mūsų paslaugų asortimentas apima spynų, širdelių montavimą, jų remontą ir dar daugiau.

Mūsų klientai gali naudotis visos paros teikiamomis greito atrakinimo paslaugomis. Avariniai atrakinimai atliekami skirtingoms patalpoms, bet taipogi ir automobiliams ar net sunkvežimiams.

Mes taip pat siūlome visų raktų gamybos paslaugas. Automobiliu srityje turime patirties su didžiąja daugumą automobilinių gamintojų ir modelių, įskaitant „Ford“, BMW, „Mercedes“, „Lexus“, „Porsche“, „Infiniti“, VW, „Nissan“, „Honda“, „Audi“, „Toyota“ ir kitais gamintojais.

icon

2240+

Patenkinti klientai

Mes esame viena didžiausių, raktų gaminimo ir avarinio atrakinimo įmonė Vilniuje!

ATSILIEPIMAI

Ka klientai sako apie mus